עוזיאל 33 רמת-גן
052-4333863
03-6761106

אודות

אודות עידן הנדל"ן

חברת עידן הנדל"ן – שירותי נדל"ן ויזמות בע"מ,
הינה חברה קבלנית רשומה מס' 29062 המתמחה בייזום, ניהול וביצוע עבודות בניה וגמר.

עידן הנדל"ן הינה חברה קבלנית יציבה בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום הבניה, חברה אשר נותנת ללקוחותיה את הביטחון המלא לביצוע הפרויקט ברמה הגבוהה ביותר, במהירות האופטימלית ובמחירים ותנאי תשלום נוחים ביותר.

בחברה שלנו הכל נמצא "תחת קורת גג אחת". כל אנשי המקצוע הדרושים לביצוע כל שלבי הפרויקט באופן מלא כגון: טפסנים, בנאים, טייחים, רצפים, אנשי גבס, אינסטלטורים, צבעים, רתכים, חשמלאים וכו', אשר עובדים בחברה במשך שנים והינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון מוכח.

  • שיקום ושיפוץ בנייני מגורים
  • הקמה ושיפוץ משרדים, מסעדות ובתי קפה
  • ייזום וביצוע פרויקטים במסגרת תמ"א 38
  • בנייה ושיפוץ של וילות ודירות מגורים
יתרונה של חברת עידן הנדל"ן

נובע משיטת העבודה ונהלי העבודה המכוונים לנוחות הלקוח, ליעילות והשלמת הפרויקט בצורה טובה, מסודרת ומינימום דאגות ללקוח. לכל פרויקט יש מנהל עבודה המפקח על העובדים, מרכז את כל הנתונים והדרישות הנוגעים לפרויקט ומספק ללקוח מענה בכל רגע נתון.

מנהלי העבודה עובדים מול מהנדסים, אדריכלים, מעצבי פנים, ומנהלי פרויקטים.

אחד מנוהלי החברה הוא לשמור על אתר הפרויקט וסביבתו נקי ביותר על מנת למנוע אי נעימות מצד ג'. כמו כן, חשוב לנו לשמור על הסדר הטוב בסביבת העבודה.

החומרים בהם החברה משתמשת הינם אך ורק חומרים בעלי תו תקן ישראלי המאופיינים במרכיבים הטובים ביותר על מנת להגיע לגמר מושלם. כמו כן, החברה מבוטחת בביטוח קבלנים (כולל כל הסיכונים) וחברה בהתאחדות בוני הארץ.

חברת עידן הנדל"ן מתחייבת בכל פרויקט לעמידה בלוחות זמנים ומעניקה אחריות מלאה על פרויקטים שביצעה לשביעות רצון הלקוח.

    צרו איתנו קשר
    Call Now Button